Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik angielski - tłumaczenia polsko-angielskie

Słownik polsko-angielski pozwala zapoznać się z obszerną bazą słówek podając tłumaczenia wybranych haseł. Sprawdź, w jaki sposób powiedzieć to, co chcesz w języku angielskim. Nasze tłumaczenia dadzą Ci solidną podstawę do uzyskania biegłości w mówieniu i pisaniu w języku angielskim.

Good morning, thank you, goodbye... Podstawowe słownictwo, jak również wiele innych zwrotów znajdziesz w naszym internetowym słowniku. Zapraszamy do korzystania ze słownika języka angielskiego, gdzie w łatwy sposób wyszukasz pożądanych słów. Nie pamiętasz pisowni niektórych wyrazów – wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę. Słownik angielski oferuje szeroką gamę wyrażeń, które łatwo i szybko odnajdziesz na naszej stronie. Słownik ułatwia każdemu odnalezienie dowolnych wyrażeń. Wystarczy wprowadzić słowo w języku polskim, a po chwili pojawi się ono w języku angielskim. Słownik angielskiego działa dwukierunkowo – w taki sam sposób można przetłumaczyć wyrażenia z języka angielskiego na polski. Zaletą słownika internetowego jest szybkość i łatwość działania, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, który przeznaczyłbyś na poszukiwania w tradycyjnym słowniku. Ponadto nie musisz mieć przy sobie tradycyjnych słowników, wystarczy dostęp do Internetu, by szybko odnaleźć nieznany wyraz.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język angielski. Tysiące słówek w słowniku języka angielskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po angielsku.

Słówka angielskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy