Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik czeski - tłumaczenia polsko-czeskie

W słowniku polsko-czeskim zawarliśmy tysiące słówek, które pomogą Ci zrozumieć naszych sąsiadów. Sprawdzaj tłumaczenia polskich wyrazów i ich odpowiedniki w języku czeskim. Za pomocą naszego tłumacza opanujesz język czeski w zakresie mówienia i pisania

Darmowy słownik czeski online to szybka pomoc w wyszukiwaniu wyrazów w języku czeskim. Znajdziesz w nim mnóstwo słów tłumaczonych z języka polskiego, jak również możesz przetłumaczyć wyrazy polskie na język czeski. Wystarczy wpisać wybrane słowo w określone pole, by po chwili pojawiło się ono w wybranym przez ciebie języku. Łatwość obsługi translatora sprawia, iż nie będziesz miał z nim żadnego problemu, a przez krótki czas wyszukiwania, zaoszczędzisz cenne minuty. Dzięki słownikowi czeskiemu możesz błyskawicznie dotrzeć do przeróżnych wyrazów i wyrażeń, a także zrozumieć informacje w tym języku, bez konieczności żmudnego przeszukiwania kolejnych kartek tradycyjnych słowników w wersji książkowej. Jeśli nie jesteś pewien w jaki sposób przeczytać dany wyraz w słowniku czeskim znajdziesz także wymowę słowa, co ułatwi ci porozumiewanie się w danym języku. Słownik czeski pozwala łatwo i szybko wyszukiwać potrzebne wyrażenia i zwroty, co czyni go przyjemną i prostą w użyciu pomocą edukacyjną.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język czeski. Tysiące słówek w słowniku języka czeskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po czesku.

Słówka czeskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy