Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik fiński - tłumaczenia polsko-fińskie

Chcesz nauczyć się języka fińskiego? Planujesz udoskonalić zdolności komunikacyjne lub umiejętności pisania po fińsku? Skorzystaj z naszego słownika polsko-fińskiego. Znajdziesz w nim odpowiednio dobrane terminy dla każdego ze słownikowych haseł.

Rozpocznij naukę i zabawę ze słownikiem fińsko-polskim w zakresie poznawania oraz rozwijania umiejętności językowych na każdym etapie zaawansowania. Specjalnie opracowane hasła udostępniane za darmo ukazują wielość znaczeń poszczególnych terminów zaczerpniętych z języka fińskiego. Z nami doskonale opanujesz umiejętności pisania, rozumienia oraz posługiwania się w mowie językiem fińskim. Losowo wybrane słówka pozwolą na sprawdzenie zdobytych dotychczas umiejętności.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język fiński. Tysiące słówek w słowniku języka fińskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po fińsku.

Słówka fińskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy