Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik francuski - tłumaczenia polsko-francuskie

Sprawdź nasze tłumaczenia dla tysięcy słówek w języku francuskim. Wyszukuj słowa według potrzeb lub sprawdź swoją wiedzę za pomocą losowo wybranych tłumaczeń. Z naszym słownikiem z łatwością nauczysz się pisać i mówić po francusku.

Romantyczna wyprawa do Paryża, zwiedzanie Wieży Eiffla, Luwru, wycieczka nad Lazurowe Wybrzeże. Te i wiele innych atrakcji czeka na ciebie we Francji. I choć język francuski nie należy do najłatwiejszych i zapewne nie zdołasz nauczyć się go w krótkim czasie, to jednak warto zapoznać się z podstawowymi wyrażeniami francuskimi, które ułatwią ci porozumiewanie się w tym kraju. W poznaniu podstawowego słownictwa pomoże ci słownik francuski. Jednakże tradycyjne wyszukiwanie zajmuje wiele czasu, dlatego łatwiej skorzystać z naszego słownika francuskiego online. Dużym ułatwieniem jest także zapis, w jaki sposób należy odczytywać dany wyraz. Język francuski różni się od języka polskiego, dlatego pisownia może znacznie odbiegać od właściwej wymowy. Warto zatem sprawdzić w słowniku jak wymawiać dane słowo, by być zrozumiałym wśród mieszkańców danego kraju. Szybkość wyszukiwania, jednocześnie łatwy dostęp do wielu zwrotów i wyrażeń sprawia, że słownik francuski jest lepszą alternatywą tradycyjnego słownika.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język francuski. Tysiące słówek w słowniku języka francuskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po francusku.

Słówka francuskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy