Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik niemiecki - tłumaczenia polsko-niemieckie

Wypróbuj tłumaczenia na język niemiecki. Sprawdzaj tysiące słówek i dowiaduj się w jaki sposób pisać oraz mówić po niemiecku. Słownik polsko-niemiecki pomoże Ci osiągnąć biegłość w posługiwaniu się językiem niemieckim.

Internetowy słownik niemiecki ułatwia szybki dostęp do wyrazów w języku niemieckim. Za jego pośrednictwem możesz przetłumaczyć słowa z języka polskiego na niemiecki i odwrotnie. Pozwoli ci to z łatwością dotrzeć do szukanych haseł. Ponadto ułatwi naukę języka sąsiadów Polski, gdzie tak często wyjeżdżamy na zakupy, wycieczki czy w innych celach. Słownik Internetowy jest darmowy, zatem dostępny dla każdego. Korzystanie z jego zasobów jest niezwykle łatwe. Wystarczy wpisać w wyznaczone pole dowolny wyraz, by po chwili już zobaczyć jak pisze się go i wymawia w języku niemieckim. A gdy chcesz powtórzyć słówka przed sprawdzianem czy klasówką słownik online pomoże ci sprawdzić swą wiedzę. Teraz żadne zwroty niemieckie nie będą ci obce. Ze słownikiem niemieckim przeczytasz gazetę i zrozumiesz informacje z tego kraju. Wszystko to, a nawet więcej masz za darmo. Zatem już teraz zapraszamy do korzystania ze słownika niemieckiego.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język niemiecki. Tysiące słówek w słowniku języka niemieckiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po niemiecku.

Słówka niemieckie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy