Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik norweski - tłumaczenia polsko-norweskie

Język norweski? Tak, z naszym słownikiem opanujesz go szybciej niż myślisz. Tłumacz zawiera znaczenia słów w zakresie posługiwania się językiem norweskim w życiu codziennym, w pracy i podczas nauki.

Skuteczna nauka języka norweskiego? Teraz jest to możliwe. Udostępniliśmy słownik norwesko-polski – doskonałe narzędzie, za pomocą którego bez problemów opanujesz język norweski. Profesjonalnie opracowane hasła zawierają terminologię przydatną w życiu, w pracy i podczas nauki. Odkryj swoje zdolności komunikacyjne i rozwiń umiejętności pisania, rozumienia i mówienia w języku norweskim. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Sprawdź nasze tłumaczenia na język norweski. Tysiące słówek w słowniku języka norweskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po norwesku.

Słówka norweskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy