Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik rosyjski - tłumaczenia polsko-rosyjskie

Sprawdź słownik rosyjski i tłumaczenia haseł, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Tysiące słówek zawiera różne terminy leksykalne, dzięki którym będziesz mógł pogłębić swoją wiedzę i aktywnie się rozwijać. Ucz się rosyjskiego z naszym słownikiem.

Ogromne obszary Rosji i prężnie rozwijająca się gospodarka powodują, że największe na świecie państwo odwiedzane jest przez tysiące turystów. Jednak barierą może okazać się język, choć trochę podobnie brzmiący do polskiego, to jednak różni się pod wieloma względami. Dla wszystkich, którzy chcą się dokształcać w zakresie tego języka polecamy słownik rosyjski. Słownik online jest łatwy w obsłudze, co sprawi, że każdy bez względu na wiek samodzielnie może nim się posługiwać. Wiele różnorodnych słówek i zwrotów, szybkość działania powodują, że nasz słownik języka rosyjskiego jest bardzo ceniony i powszechnie wybierany. Ponadto ogólna dostępność słownika pozwala skorzystać z niego niemal wszędzie, gdzie mamy dostęp do Internetu. Nie musisz więc nosić ze sobą ciężkich tradycyjnych słowników, wystarczy kliknąć na naszą stronę, by w łatwy i szybki sposób skorzystać ze słownika. Ponadto na naszej stronie znajdziesz także wymowę poszczególnych słów. Zatem nawet nie znając zasad językowych będziesz mógł porozumieć się z obcokrajowcami. Zatem już teraz odwiedź Rosję ze słownikiem rosyjskim.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język rosyjski. Tysiące słówek w słowniku języka rosyjskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po rosyjsku.

Słówka rosyjskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy