Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik słowacki - tłumaczenia polsko-słowackie

Nauka języka słowackiego może być łatwiejsza, dzięki naszemu słownikowi polsko-słowackiemu. Dowiedz się, jak pisać i komunikować się w języku słowackim. Rozwijaj swoje umiejętności i zacznij swobodnie posługiwać się językiem słowackim.

Weekendowy wypad na Słowację? Wycieczka w słowackie góry czy zwiedzanie tego kraju – wszystko to jest możliwe, a pomoże ci w tym słownik słowacki. Pomimo tego, iż język polski zbliżony jest do słowackiego i zwykle nie mamy kłopotów z porozumiewaniem się w tym kraju, to jednak przydatna okaże się znajomość pewnych zwrotów i podstawowego słownictwa. Dzięki naszemu słownikowi online dowiesz się jak wyrazić swe pragnienia i w łatwy sposób będziesz mógł porozumiewać się w tym państwie. Słownik słowacki ułatwi ci porozumiewanie się w hotelu, podczas wycieczek w góry czy w mieście podczas zwiedzania okolicznych miejscowości. Słownik pomaga w łatwy i wygodny sposób przetłumaczyć zwroty polskie na język słowacki lub odwrotnie. Wystarczy wpisać frazę w odpowiednie okno, by po chwili dowiedzieć się jak brzmi ona w wybranym języku. Ze słownikiem online nauka jest szybka i przyjemna, gdyż oszczędza twój czas i energię, którą musiałbyś poświęcić na poszukiwania w tradycyjnym słowniku. Zatem już teraz zajrzyj do Internetowego słownika.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język słowacki. Tysiące słówek w słowniku języka słowackiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po słowacku.

Słówka słowackie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy