Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik szwedzki - tłumaczenia polsko-szwedzkie

Uczysz się szwedzkiego? Korzystaj ze specjalnie opracowanego słownika języka szwedzkiego i poznawaj szeroki zasób słownictwa. Skutecznie ucz się pisać i mówić. Odpowiednio wyselekcjonowane tłumaczenia słów na język szwedzki są Twoim przepisem na sukces.

Darmowy słownik online to wysokiej jakości narzędzie pozwalające zwiększyć skuteczność nauki języka szwedzkiego. Odpowiednio dobrana terminologia poszczególnych słówek podniesie Twoje zdolności rozumienia i aktywnego posługiwania się językiem szwedzkim. Ucząc się nowych słów i powtarzając poznane dotychczas wyrazy ze slowka.info możesz znacznie usprawnić swoje zdolności komunikacyjne. Z nami możesz poznać oraz udoskonalić język szwedzki i skoncentrować się na pogłębianiu jego znajomości.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język szwedzki. Tysiące słówek w słowniku języka szwedzkiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po szwedzku.

Słówka szwedzkie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy