Słownik Slowka.info
Tłumacz Slowka.info
O słowniku!
Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.
Nasze słówka

Słownik włoski - tłumaczenia polsko-włoskie

Nauka włoskiego jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Z naszym słownikiem online błyskawicznie odszukasz interesujące Cię słówka. Tysiące tłumaczeń polskich wyrazów daje możliwość sprawdzenia wielu terminów przypisanych do jednego hasła, co pozwala zdobyć kompleksową wiedzę leksykalną.

Pizza, spaghetti, lazanie... Włoska kuchnia jest przepyszna, dlatego wybierając się do tego kraju nie możesz nie spróbować tamtejszych specjałów. Jak jednak rozmawiać, gdy barierą jest język. Pokonaj wszelkie bariery korzystając ze słownika włoskiego. Dzięki niemu dowiesz się jak powiedzieć proszę, dziękuję, dzień dobry i wiele innych słów. Słownik włoski pozwala przetłumaczyć dane słowo z języka polskiego na włoski oraz z włoskiego na polski. Wyrazy, wyrażenia, zwroty i hasła, to wszystko znajdziesz w słowniku. Co ważne, słownik jest darmowy i może skorzystać z niego każdy. Zasoby słownik pochodzą ze słowników tradycyjnych, jak również elektronicznych. Słownik online jest także idealna pomocą do szybkich powtórzeń przed testem czy egzaminem z włoskiego. Ponadto, gdy nie pamiętasz pisowni danego słówka, możesz szybko sprawdzić zapis bez konieczności sięgania po słownik tradycyjny i wertowania kolejnych stron. Zatem już teraz sprawdź co znaczy: come si fa a fare, Ti amo, come się.

Sprawdź nasze tłumaczenia na język włoski. Tysiące słówek w słowniku języka włoskiego. Dowiedz się jak mówić i pisać po włosku.

Słówka włoskie
© Wszelkie prawa zastrzeżone. Licencje Słowników • Słownik norweski: Engelsk Norsk Ordbok • Słownik językowy: Słownik językowy