slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik albański Słownik albański

Trudny język albański? Nasz słownik ułatwi Twoją drogę do osiągnięcia perfekcji w mówieniu i pisaniu po albańsku. Odpowiednio dopasowane tłumaczenia poszczególnych słów pozwolą Tobie rozpocząć przygodę z językiem albańskim.

Skorzystaj z darmowego słownika albańsko-polskiego. Dowiedz się, w jaki sposób doskonale mówić i pisać po albańsku. Udostępniamy obszerną bazę słówek, które pozwolą Tobie poznać specyficzne słownictwo, a także ćwiczyć pisownię oraz gramatykę tego języka. Wybierz slowka.info, aby opanować i udoskonalić posługiwanie się językiem albańskim w zakresie rozumienia, mówienia i pisania. Wkrótce zadziwią Cię efekty nauki. Ucz się języka albańskiego z naszym słownikiem na każdym poziomie zaawansowania.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.