slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik bułgarski Słownik bułgarski

Nauka języka bułgarskiego będzie łatwiejsza z naszym słownikiem polsko-bułgarskim. Sprawdzaj znaczenie słów, naucz się mówić i pisać po bułgarsku. Skorzystaj z narzędzia idealnego na każdym etapie nauki języka obcego.

Skorzystaj z okazji pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie języka bułgarskiego. Oddajemy w Twoje ręce przygotowany z odpowiednią dbałością o szczegóły słownik bułgarsko-polski, który znacznie ułatwi opanowanie i rozwijanie języka bułgarskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Ucząc się samodzielnie wystarczy wybrać interesujące słowo i dowiedzieć się, jak brzmi ono w języku bułgarskim. Możesz również bawić się z przyjaciółmi sprawdzając znaczenie losowo wybranych wyrazów na slowka.info.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.