slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik estoński Słownik estoński

Osiągnij sprawną komunikację w różnych sytuacjach dzięki słownikowi języka estońskiego. To doskonała okazja, aby usprawnić umiejętności języka pisanego i mówionego. Rozwijaj swoje zdolności komunikacyjne w języku estońskim.

Poznawaj słówka oraz zwroty w języku estońskim i pogłębiaj swoje umiejętności rozumienia oraz komunikacji. Dzięki zwiększonej częstotliwości kontaktu z naszym słownikiem poczynisz znaczące postępy i zaczniesz swobodnie posługiwać się językiem estońskim. Dzięki słownikowi estońsko-polskiemu możesz ćwiczyć słownictwo, gramatykę oraz swobodę mówienia. Dodatkowe funkcje udostępnione na slowka.info zupełnie za darmo, takie jak losowo wybrane słówka, pozwolą opanować język estoński w znacznie krótszym czasie.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.