slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik fiński Słownik fiński

Chcesz nauczyć się języka fińskiego? Planujesz udoskonalić zdolności komunikacyjne lub umiejętności pisania po fińsku? Skorzystaj z naszego słownika polsko-fińskiego. Znajdziesz w nim odpowiednio dobrane terminy dla każdego ze słownikowych haseł.

Rozpocznij naukę i zabawę ze słownikiem fińsko-polskim w zakresie poznawania oraz rozwijania umiejętności językowych na każdym etapie zaawansowania. Specjalnie opracowane hasła udostępniane za darmo ukazują wielość znaczeń poszczególnych terminów zaczerpniętych z języka fińskiego. Z nami doskonale opanujesz umiejętności pisania, rozumienia oraz posługiwania się w mowie językiem fińskim. Losowo wybrane słówka pozwolą na sprawdzenie zdobytych dotychczas umiejętności.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.