slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik grecki Słownik grecki

Słownik języka greckiego jest doskonałym narzędziem dla rozwoju umiejętności komunikacyjnych oraz swobody pisania w języku greckim. Odpowiednio opracowane terminy poszczególnych haseł dają komfort korzystania z doskonałego narzędzia pomocnego w pracy i nauce.

Grecja to piękny kraj, idealny na wakacyjne podróże. Można zwiedzać tam zabytki, poznawać kulturę i tradycje państwa. Jednakże barierą może być język. Kiedy nie potrafimy porozumieć się z obcokrajowcem pomocny może okazać się słownik grecki. Łatwy w obsłudze, gdyż wystarczy wpisać w odpowiednie pole szukany wyraz lub frazę, by po chwili dowiedzieć się co oznaczają tak często słyszane słowa jak: Καλημέρα! (Kaliméra), Adio, Cheréte, Daksi (en daksi) czy Ευχαριστώ (efcharistó). Ponieważ w języku greckim występują litery, których nie spotkamy w języku polskim, niezwykle ważna jest wymowa danego słowa. Owe ułatwienie znajdziesz w naszym słowniku, który pozwoli ci kontaktować się w języku greckim. Ogromna ilość haseł online ułatwia nabywanie wiedzy bez zbędnych formatów książkowych. Zatem z naszym słownikiem greckim nauka stanie się przyjemnością, zaś wypad na egzotyczne wakacje okaże się łatwiejszy niż myślisz. Nie czekaj więc i skorzystaj z naszego słownika.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.