slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik norweski Słownik norweski

Język norweski? Tak, z naszym słownikiem opanujesz go szybciej niż myślisz. Tłumacz zawiera znaczenia słów w zakresie posługiwania się językiem norweskim w życiu codziennym, w pracy i podczas nauki.

Skuteczna nauka języka norweskiego? Teraz jest to możliwe. Udostępniliśmy słownik norwesko-polski – doskonałe narzędzie, za pomocą którego bez problemów opanujesz język norweski. Profesjonalnie opracowane hasła zawierają terminologię przydatną w życiu, w pracy i podczas nauki. Odkryj swoje zdolności komunikacyjne i rozwiń umiejętności pisania, rozumienia i mówienia w języku norweskim. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta!

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.