slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik rumuński Słownik rumuński

Słownik polsko-rumuński to Twoja pomocna dłoń w rozwijaniu umiejętności językowych. Z nami nauka języka rumuńskiego stanie się łatwa, przyjemna, a przede wszystkim efektywna. Dowiedz się, jak komunikować się w języku rumuńskim.

Słownik rumuńsko-polski jest niezwykle pomocnym elementem w skutecznej nauce języka rumuńskiego. Zgłębiaj rumuńskie słownictwo, gramatykę, a także poznawaj specyfikę języka. Dowiedz się, jak poprawić komunikację i zacząć aktywnie posługiwać się językiem rumuńskim. Z naszym słownikiem nauka stanie się łatwiejsza niż myślisz. Znacznie szybciej rozwiniesz umiejętności językowe i zaczniesz swobodnie wykorzystywać język rumuński w każdej sytuacji. Naucz się pisać i mówić po rumuńsku.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.