slowka.info - Tłumaczenia słówek online

Znajdź tłumaczenie

Wpisz poniżej słówko, które chcesz przetłumaczyć i wybierz język tłumaczenia.

słownik ukraiński Słownik ukraiński

Rozwijaj swoje umiejętności rozumienia, mówienia i pisania z naszym słownikiem języka ukraińskiego. Słownik polsko-ukraiński pozwoli Tobie efektywnie nauczyć się języka ukraińskiego i bez przeszkód komunikować się z naszymi wschodnimi sąsiadami.

Słownik ukraińsko-polski to profesjonalny tłumacz online. Udostępniliśmy go za darmo, abyś mógł poznać język ukraiński i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne na każdym poziomie nauki. Nasz słownik jest niezastąpionym instrumentem zgłębiania tajników języka ukraińskiego oraz poprawy zdolności językowych zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nauką ukraińskiego, jak i dla tych na wyższym poziomie zaawansowania lingwistycznego. Osiągnij wysoką efektywność nauki dzięki możliwościom tłumacza slowka.info.

O słowniku!

Slowka.info jest darmowym słownikiem online. Nasz słownik to setki tysięcy tłumaczeń polskich słówek na wiele języków europejskich. Większość tłumaczeń oferuje kilka terminów dla jednego hasła, dzięki czemu ukazuje wielość znaczeń wybranego wyrazu i specyfikę określonego języka obcego.

Jak zacząć?

Teraz w łatwy sposób dowiesz się jak brzmi "kochać" po angielsku, francusku, włosku, a nawet... po albańsku. Wystarczy wpisać szukane słowo w pole wyszukiwarki oraz wybrać odpowiedni język. Możesz również wyszukiwać słów według liter alfabetu.